Luggmatta Flair Rugs Rosella
fr.2 129 kr
Välj variant

Rosella
2 129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fantastiska mönster i djupa, levande mönster, alla vävda i 100% ren ull. Vackert handskuren för att förbättra de grafiska mönstren och handgjord av skickliga matthantverkare, maximerar ullkompositionen värme och ljudisolerande egenskaper för ett modernt liv.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Fantastiska mönster i djupa, levande mönster, alla vävda i 100% ren ull. Vackert handskuren för att förbättra de grafiska mönstren och handgjord av skickliga matthantverkare, maximerar ullkompositionen värme och ljudisolerande egenskaper för ett modernt liv.
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Färg | Blå |
| Bredd | 60, 200 cm |
| Längd | 230, 290 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Luggmatta |
| Serie | Illusion |
| Form | Rektangulär |
| Djup | 2300, 2900 mm |
| Vikt | 4,42, 18,56 kg |
| Mått | 200x290, 60x230 cm |
