Luggmatta Flair Rugs Zen Garden Ull
fr.2 165 kr
Välj variant

Zen Garden Ull
2 165 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Omfamna semi-plain styling med den nya Solace-kollektionen, kombinera lugnande nyanser med en hög/låg cut-and-loop-effekt. I 100 % ull, maximerar Solace-kollektionen på naturligt uppkommande värme och ljudisolerande egenskaper. Vi älskar att använda Solace i neutrala sovrum och vardagsrum för att lägga till värme under fötterna.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Omfamna semi-plain styling med den nya Solace-kollektionen, kombinera lugnande nyanser med en hög/låg cut-and-loop-effekt. I 100 % ull, maximerar Solace-kollektionen på naturligt uppkommande värme och ljudisolerande egenskaper. Vi älskar att använda Solace i neutrala sovrum och vardagsrum för att lägga till värme under fötterna.
Recensioner
Ieva BVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket nöjda med mattan! Den släpper lite lugg men det är normalt i början.
+ Färg, storlek, material
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Färg | Blå, Gul, Rosa, Trä/natur |
| Bredd | 120, 160 cm |
| Längd | 170, 230 cm |
| Utförande | Handtuftad |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Zen Garden |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 170x120, 230x160 cm |




