Luggmatta InHouse Group Piazza Konstsilke
5 175 kr

Piazza Konstsilke
5 175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta i konstsilke med ett effektfullt rutmönster i fina grå nyanser. En tunn och smidig matta med en härligt len yta och vacker lyster. Mattan ligger stadigt på golvet och är lätt att dammsuga. Passar såväl till soffan som i sovrummet eller under matborden.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Matta i konstsilke med ett effektfullt rutmönster i fina grå nyanser. En tunn och smidig matta med en härligt len yta och vacker lyster. Mattan ligger stadigt på golvet och är lätt att dammsuga. Passar såväl till soffan som i sovrummet eller under matborden.
Tvättråd
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 117784 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 230 cm |
| Längd | 330 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Viskosmatta |
| Serie | Piazza |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 5 mm |
| Mått | 230x330 cm |
| EAN-nr | 7319552703431 |


