Luggmatta Venture Home Aron
fr.595 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Aron
595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Aron från Venture Home är en stilsäker matta i slistarkt material som är helt i linje med trenderna.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Aron från Venture Home är en stilsäker matta i slistarkt material som är helt i linje med trenderna.
Att placera en långsmal matta i hallen eller framför sängen ger ett enkelt, stilrent lyft till hela inredningen. Den här trendsäkra mattan från serien Aron har ett dekorativt, abstrakt mönster i den täta luggen som bidrar till ett modernt blickfång. Det mjuka materialet och den krämvita kulören ger en värme till atmosfären i rummet och passar bra ihop med övrig inredning.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Vit |
| Bredd | 80, 160, 200, 240 cm |
| Längd | 200, 230, 290, 340 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Luggmatta |
| Serie | Aron |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 2, 0,8, 1,6, 2,4 cm |
| Mått | 160x230, 200x290, 240x340, 80x200 cm |
