Luggmatta Venture Home Blanca
fr.791 kr
Se priset!
Välj variant

Blanca
791 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Blanca från Venture Home. Mattan är tillverkad i polyestertyg med en kompakt och fyllig yta. En tidlös och klassisk matta som passar i de flesta hem. Material: Polyester/Polypropylen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Blanca från Venture Home. Mattan är tillverkad i polyestertyg med en kompakt och fyllig yta. En tidlös och klassisk matta som passar i de flesta hem. Material: Polyester/Polypropylen.
Tvättråd
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Dokument
Recensioner
Merima QVerifierad köpare
för 1 år sedanBra kvalite, fin färg
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Nougat, Vit |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Längd | 230, 300 cm |
| Material | Polypropylen/Polyester |
| Produkttyp | Tuftad matta |
| Serie | Blanca |
| Stil | Enfärgad |
| Kvalitet | Stickad |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 2,5 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x300 cm |
