Luggmatta Venture Home Hilma
fr.974 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Hilma
974 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hilma, en jordnära bomullsmatta i naturlig färg. Mattan är tuftad med sicksack mönster och fransar längs med kortsidan som fångar blicken. Hilma är en trendig rektangulär matta som gör det lilla extra i ditt rum.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Hilma, en jordnära bomullsmatta i naturlig färg. Mattan är tuftad med sicksack mönster och fransar längs med kortsidan som fångar blicken. Hilma är en trendig rektangulär matta som gör det lilla extra i ditt rum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15995-557-SF |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Längd | 230, 300 cm |
| Material | Bomull |
| Typ | Bomullsmatta |
| Serie | Hilma |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 3 cm |
| Mått | 160x230, 200x300 cm |






