Luggmatta Venture Home Leiko Ull
fr.2 099 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Leiko Ull
2 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Leiko i handvävd beige ull ger en mysig känsla till rummet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Grå, Vit |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Längd | 230, 300 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Leiko |
| Stil | Shaggy |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 5 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x300 cm |

