Luggmatta Venture Home Ulla Rektangulär
fr.2 019 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Ulla Rektangulär
2 019 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ullmatta Ulla från Venture Home är en handvävd matta i ull. Den korta luggen ger varje rum en modern touch och passar lika bra i sovrummet som i vardagsrummet. Material: 65% Ull/35% Polyester.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ullmatta Ulla från Venture Home är en handvävd matta i ull. Den korta luggen ger varje rum en modern touch och passar lika bra i sovrummet som i vardagsrummet. Material: 65% Ull/35% Polyester.
Endast professionell rengöring rekommenderas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Grå, Ljusgrå, Mörkgrå |
| Bredd | 160, 200, 250 cm |
| Längd | 230, 300, 350 cm |
| Material | Polyester/Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Ulla |
| Kvalitet | Handvävd |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x300, 250x350 cm |
