Luggmatta Venture Home Vince Oval
fr.1 005 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Den ovala mattan Vince är designad helt i linje med trenderna.
Mattan har ett dekorativt, abstrakt mönster i den täta luggen som bidrar till ett modernt blickfång. Det mjuka materialet och den krämvita kulören ger en värme till atmosfären i rummet och passar enkelt ihop med övriga färgskalor och inredning. Ge ditt hem ett charmigt lyft och bryt ramarna genom att investera i en oval matta.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Vit |
| Bredd | 160, 240 cm |
| Längd | 230, 340 cm |
| Material | Polypropen, Polypropylen |
| Produkttyp | Luggmatta, Matta |
| Serie | Vince |
| Form | Oval |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 240x340 cm |

