Luggmatta Venture Home Walter Oval
Rek. pris 1 575 kr
fr.1 335 kr
Välj variant

Walter Oval
1 335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En oval matta skapar snabbt ett lite mer extraordinärt blickfång.
Den här ovala mattdrömmen från serien Walter är en klättrande favorit i stilren kulör. Den täta och något högre luggen ger ett lurvigt och mysigt intryck till rummet och värmer snabbt kalla fötter efter en lång dag. Placera i sovrummet eller intill soffgruppen och låt mattan få den uppmärksamhet som den förtjänar - lika gosig som lyxig i sin utformning.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Vit |
| Bredd | 160, 240 cm |
| Längd | 230, 340 cm |
| Material | Jute/Polypropen, Jute/Polypropylen |
| Produkttyp | Luggmatta |
| Serie | Walter |
| Form | Oval |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 1,6 cm |
| Mått | 160x230, 240x340 cm |

