Matta Venture Home Nixie Rund
715 kr
635 krSänkt pris!

Nixie Rund
635 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mattan Nixie - en symbol för enkel elegans och modernitet. Med sin eleganta vita färg och tillverkad av polyestermaterial ger denna runda matta ett tidlöst och stilrent utseende till ditt hem. Mattan passar perfekt för olika utrymmen och ger en känsla av stilrenhet och modernitet. Den neutrala färgen gör den lätt att matcha med olika inredningsstilar, samtidigt som den skapar en välkomnande atmosfär. Låt mattan Nixie bli den perfekta prydnaden för ditt hem och skapa en lugn och modern atmosfär.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Mattan Nixie - en symbol för enkel elegans och modernitet. Med sin eleganta vita färg och tillverkad av polyestermaterial ger denna runda matta ett tidlöst och stilrent utseende till ditt hem. Mattan passar perfekt för olika utrymmen och ger en känsla av stilrenhet och modernitet. Den neutrala färgen gör den lätt att matcha med olika inredningsstilar, samtidigt som den skapar en välkomnande atmosfär. Låt mattan Nixie bli den perfekta prydnaden för ditt hem och skapa en lugn och modern atmosfär.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 61546-101 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 200 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Matta |
| Serie | Nixie |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 1,2 cm |
| Form | Rund |
| Mått | 200 cm |
| EAN-nr | 7340220825650 |






