Orientalisk Matta House Nordic Havana Rektangel
fr.1 299 kr
Se priset!
Välj variant

Havana Rektangel
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Matta från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Blå, Blå/Orange |
| Bredd | 160 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Polyester/Chenille |
| Produkttyp | Orientalisk matta |
| Serie | Havana |
| Montering | Nej |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 160x230 cm |

