Orientalisk Matta House Nordic Havana Rund
fr.1 695 kr
Välj variant

Havana Rund
1 695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Rund matta från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Blå, Blå/Orange, Svart/Vit |
| Bredd | 200 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Polyester/Chenille |
| Produkttyp | Orientalisk matta |
| Serie | Havana |
| Montering | Nej |
| Form | Rund |

