Orientalisk Matta Venture Home Cleo
fr.915 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Origentalisk Matta Cleo från Venture Home skapar ett ombonat och elegant blickfång som imponerar med iögonfallande polyestermatta! Den här läckra mattan har en skinande silvrig kulör i orientaliskt mönster som framhävs i de olika vävteknikerna, vilka ger variation av struktur till mattan.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Origentalisk Matta Cleo från Venture Home skapar ett ombonat och elegant blickfång som imponerar med iögonfallande polyestermatta! Den här läckra mattan har en skinande silvrig kulör i orientaliskt mönster som framhävs i de olika vävteknikerna, vilka ger variation av struktur till mattan.
Det slitstarka materialet och den täta, låga mattluggen möjliggör enkel skötsel - allt för att din mata ska bevara sin skönhet under lång tid.
Placera under soffbordet eller solitär i vardagsrummet så att mattans mönster kan framhävas som bäst.
Placera under soffbordet eller solitär i vardagsrummet så att mattans mönster kan framhävas som bäst.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Silver |
| Bredd | 80, 160, 200, 240 cm |
| Längd | 200, 230, 290, 340 cm |
| Material | Bomull/Polyester |
| Produkttyp | Bomullsmatta, Hall- och gångmatta |
| Serie | Cleo |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 2, 1,6, 2,4 cm |
| Mått | 160x230, 200x290, 240x340, 80x200 cm |






