Patchworkmatta Flair Rugs Collage Ull
fr.2 745 kr
Välj variant

Collage Ull
2 745 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Exklusiv matta Collage från Flair Rugs. Handgjord matta med slående design. Idealisk för ett modernt hem. Tillverkad av ull. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Exklusiv matta Collage från Flair Rugs. Handgjord matta med slående design. Idealisk för ett modernt hem. Tillverkad av ull. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 120, 150 cm |
| Längd | 180, 240 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Mönster | Block |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 10 mm |
| Mått | 120x180, 150x240 cm |
