Patchworkmatta Flair Rugs Prism Circle 160x60 Ull
3 599 kr

Prism Circle 160x60 Ull
3 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta från Flair Rugs som ger värme, textur och färg till alla rum. En levande och modern matta med handskurna detaljer. Tillverkad av 100% ull. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Matta från Flair Rugs som ger värme, textur och färg till alla rum. En levande och modern matta med handskurna detaljer. Tillverkad av 100% ull. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Recensioner
Göran FVerifierad köpare
för 1 månad sedanEn snygg och bra matta
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Art.Nr. | 503119368562 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 160 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Mönster | Abstrakt |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 10 mm |
| Mått | 160x160 cm |
| EAN-nr | 5031193685625 |



