Persisk Matta Arkiio Anbaran Kelim 102x296
3 225 kr

Anbaran Kelim 102x296
3 225 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handknuten persisk matta från Arkiio. Kelim Flerfärgad 102x296 cm
Specifikationer
- Ursprung: Iran, Anbaran
- Varp: Garn
- Lugg: Akrylgarn
- Ålder: 0-10
- Ursprung: Iran, Anbaran
- Varp: Garn
- Lugg: Akrylgarn
- Ålder: 0-10
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 752021 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 102 cm |
| Längd | 296 cm |
| Material | Garn |
| Produkttyp | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Höjd | 5 mm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 296x102 cm |
| EAN-nr | 7350115052894 |


