Persisk Matta Arkiio Anbaran Kelim Flerfärgad 105x200
2 035 kr

Anbaran Kelim Flerfärgad 105x200
2 035 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handknuten persisk matta från Arkiio. Kelim Flerfärgad 105x200 cm
Specifikationer
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Anbaran
- Varp: Ull
- Lugg: Ull
- Ålder: 0-20 år
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Anbaran
- Varp: Ull
- Lugg: Ull
- Ålder: 0-20 år
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 752160 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 105 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Höjd | 8 mm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 200x105 cm |
| EAN-nr | 7350115056526 |


