Persisk Matta Arkiio Ardebil 202x295
12 235 kr

Ardebil 202x295
12 235 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handknuten persisk matta från Arkiio. Röd 202x295 cm
Specifikationer
- Ursprung: Iran, Ardebil
- Knuttäthet: 250000
- Varp: Garn
- Lugg: Ull/Kork
- Ursprung: Iran, Ardebil
- Knuttäthet: 250000
- Varp: Garn
- Lugg: Ull/Kork
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 751104 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 202 cm |
| Längd | 295 cm |
| Material | Garn |
| Produkttyp | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Höjd | 11 mm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 295x202 cm |
| EAN-nr | 735011505144 |

