Persisk Matta Arkiio Ardebil Exklusiv 150x298
15 745 kr

Ardebil Exklusiv 150x298
15 745 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Exklusiv, handknuten persisk matta från Arkiio. Mörkblå/Röd 158x298 cm
Specifikationer
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Ardebil
- Knuttäthet: 250000
- Varp: Ull
- Lugg: Ull/Kork
- Ålder: 20-40 år
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Ardebil
- Knuttäthet: 250000
- Varp: Ull
- Lugg: Ull/Kork
- Ålder: 20-40 år
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 751458 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 158 cm |
| Längd | 298 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Höjd | 13 mm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 298x158 cm |
| EAN-nr | 7350115050104 |


