Persisk Matta Arkiio Azerbajdzjan Kelim 140x361
2 529 kr
1 335 krSpara 47 %Kampanj

Azerbajdzjan Kelim 140x361
1 335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handknuten persisk matta från Arkiio. Kelim Flerfärgad 140x361 cm
Specifikationer
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Azerbajdzjan
- Varp: Ull
- Lugg: Ull
- Ålder: 30-60
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Azerbajdzjan
- Varp: Ull
- Lugg: Ull
- Ålder: 30-60
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 751928 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 140 cm |
| Längd | 361 cm |
| Material | Ull |
| Typ | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Form | Rektangulär |
| Höjd | 6 mm |
| Mått | 361x140 cm |
| EAN-nr | 7350115052047 |


