Persisk Matta Arkiio Azerbajdzjan Kelim 162x263
2 635 kr

Azerbajdzjan Kelim 162x263
2 635 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handknuten persisk matta från Arkiio. Kelim Flerfärgad 162x263 cm
Specifikationer
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Azerbajdzjan
- Varp: Garn
- Lugg: Ull
- Ålder: 30-60
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Azerbajdzjan
- Varp: Garn
- Lugg: Ull
- Ålder: 30-60
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 752032 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 162 cm |
| Längd | 263 cm |
| Material | Garn |
| Produkttyp | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Höjd | 6 mm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 263x162 cm |
| EAN-nr | 7350115052993 |


