Persisk Matta Arkiio Beluch 90x181
7 495 kr
2 189 krSpara 71 %Kampanj

Beluch 90x181
2 189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handknuten persisk matta från Arkiio. Röd/Svart 90x181 cm
Specifikationer
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Beluch
- Knuttäthet: 240000
- Varp: Garn
- Lugg: Ull/Kork
- Ålder: 20-40 år
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Beluch
- Knuttäthet: 240000
- Varp: Garn
- Lugg: Ull/Kork
- Ålder: 20-40 år
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 751878 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 90 cm |
| Längd | 181 cm |
| Material | Garn |
| Typ | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Form | Rektangulär |
| Höjd | 15 mm |
| Mått | 181x90 cm |
| EAN-nr | 7350115051583 |


