Persisk Matta Arkiio Beluch Röd 110x186
5 715 kr

Beluch Röd 110x186
5 715 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handknuten persisk matta från Arkiio. Beluch Röd/Svart 110x186 cm
Specifikationer
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Khorasan
- Knuttäthet: 250000
- Varp: Ull
- Lugg: Ull
- Ålder: 10-30 år
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Khorasan
- Knuttäthet: 250000
- Varp: Ull
- Lugg: Ull
- Ålder: 10-30 år
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 751207 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 110 cm |
| Längd | 186 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Höjd | 12 mm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 186x110 cm |
| EAN-nr | 735011507452 |





