Persisk Matta Arkiio Koliai 108x215
2 335 kr

Koliai 108x215
2 335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handknuten persisk matta från Arkiio. Creme 108x215 cm
Specifikationer
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Koliai
- Knuttäthet: 160000
- Varp: Garn
- Lugg: Ull/Garn
- Ålder: 0-20 år
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Koliai
- Knuttäthet: 160000
- Varp: Garn
- Lugg: Ull/Garn
- Ålder: 0-20 år
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 751092 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 108 cm |
| Längd | 215 cm |
| Material | Garn |
| Produkttyp | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Höjd | 10 mm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 215x108 cm |
| EAN-nr | 735011505380 |


