Persisk Matta Arkiio Koliai 146x376
15 595 kr

Koliai 146x376
15 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handknuten persisk matta från Arkiio. Creme/Mörkblå 146x376 cm
Specifikationer
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Koliai
- Knuttäthet: 250000
- Varp: Garn
- Lugg: Ull/Kork
- Ålder: 20-40 år
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Koliai
- Knuttäthet: 250000
- Varp: Garn
- Lugg: Ull/Kork
- Ålder: 20-40 år
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 751696 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 146 cm |
| Längd | 376 cm |
| Material | Garn |
| Produkttyp | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Höjd | 14 mm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 376x146 cm |
| EAN-nr | 7350115055833 |


