Persisk Matta Arkiio Koliai 158x305
6 105 kr

Koliai 158x305
6 105 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handknuten persisk matta från Arkiio. Svart/Mörkröd 158x305 cm
Specifikationer
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Koliai
- Knuttäthet: 160000
- Varp: Garn
- Lugg: Ull/Kork
- Ålder: 30-60 år
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Koliai
- Knuttäthet: 160000
- Varp: Garn
- Lugg: Ull/Kork
- Ålder: 30-60 år
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 751703 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 158 cm |
| Längd | 305 cm |
| Material | Garn |
| Produkttyp | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Höjd | 15 mm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 305x158 cm |
| EAN-nr | 7350115055666 |


