Persisk Matta Arkiio Turkaman 135x191
6 005 kr

Turkaman 135x191
6 005 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handknuten persisk matta från Arkiio. Brun/Röd 135x191 cm
Specifikationer
- Ursprung: Iran, Turkaman
- Knuttäthet: 250000
- Varp: Ull
- Lugg: Ull
- Ursprung: Iran, Turkaman
- Knuttäthet: 250000
- Varp: Ull
- Lugg: Ull
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 751102 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 135 cm |
| Längd | 191 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Höjd | 11 mm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 191x135 cm |
| EAN-nr | 735011505212 |


