Persisk Matta Arkiio Varni Ardebil Kelim 100x197
3 589 kr

Varni Ardebil Kelim 100x197
3 589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handknuten persisk matta från Arkiio. Varni Kelim Flerfärgad 100x197 cm
Specifikationer
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Ardebil
- Varp: Ull
- Lugg: Ull
- Ålder: 0-20
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Ardebil
- Varp: Ull
- Lugg: Ull
- Ålder: 0-20
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 752154 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 100 cm |
| Längd | 197 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Höjd | 8 mm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 197x100 cm |
| EAN-nr | 7350115054089 |



