Persisk Matta Arkiio Varni Ardebil Kelim 102x143
3 209 kr
1 689 krSpara 47 %Kampanj

Varni Ardebil Kelim 102x143
1 689 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handknuten persisk matta från Arkiio. Varni Kelim Flerfärgad 102x143 cm
Specifikationer
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Ardebil
- Varp: Ull
- Lugg: Ull
- Ålder: 0-20
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Ardebil
- Varp: Ull
- Lugg: Ull
- Ålder: 0-20
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 752008 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 102 cm |
| Längd | 143 cm |
| Material | Ull |
| Typ | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Form | Rektangulär |
| Höjd | 8 mm |
| Mått | 143x102 cm |
| EAN-nr | 7350115052764 |


