Plastmatta Horredsmattan Candy
fr.745 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Candy är en plastmatta från Horredsmattan som är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Candy är en plastmatta från Horredsmattan som är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Recensioner
Ulf GVerifierad köpare
för 2 år sedanEn vändbar matta av mycket hög kvalitet.
+ Snygg och välgjord
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Färg | Beige, Blå, Grå, Grön, Orange, Rödrosa, Senapsgul, Vit |
| Bredd | 70, 150, 170 cm |
| Längd | 100, 150, 200, 250, 350, 400, 450 cm |
| Material | PVC |
| Produkttyp | Plastmatta |
| Serie | Candy |
| Stil | Enfärgad |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 150x250, 170x250, 70x100, 70x150, 70x200, 70x250, 70x350, 70x400, 70x450 cm |
