Plastmatta Horredsmattan IrisGrön, 70x300 cm
2 355 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Plastmatta med ett klassiskt mönster i ny tappning. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Plastmatta med ett klassiskt mönster i ny tappning. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 16001-A300 |
| Färg | Grön |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 300 cm |
| Material | PVC/Polyester |
| Produkttyp | Plastmatta |
| Serie | Iris |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 70x300 cm |
| EAN-nr | 7392777880637 |

