Plastmatta Horredsmattan Linné
fr.1 179 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Linné är en plastmatta från Horredsmattan i klassiskt mönster nu i unik tappning. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Linné är en plastmatta från Horredsmattan i klassiskt mönster nu i unik tappning. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Färg | Beige, Grå/Vit, Gul |
| Bredd | 150 cm |
| Längd | 280 cm |
| Material | PVC |
| Produkttyp | Plastmatta |
| Serie | Linné |
| Stil | 0 |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 150x280, 70x210, 70x350 cm |
