Plastmatta Horredsmattan Marit
fr.442 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Marit är en plastmatta från Horredsmattan i mönstret Marius som betraktas som en norsk designikon. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Marit är en plastmatta från Horredsmattan i mönstret Marius som betraktas som en norsk designikon. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Färg | Gul/Beige, Svart/Röd |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 70, 200, 250, 300 cm |
| Material | PVC |
| Produkttyp | Plastmatta |
| Serie | Marit |
| Stil | 0 |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 70x200, 70x250, 70x300, 70x70 cm |
