Plastmatta Horredsmattan Märta
fr.720 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Märta är en plastmatta från Horredsmattan i klassiskt mönster nu i unik tappning. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Märta är en plastmatta från Horredsmattan i klassiskt mönster nu i unik tappning. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Färg | Blå/Grön, Grå/Beige, Grå/Gul, Grå/Svart, Orange/Rosa, Rosa/Olivgrön, Röd |
| Bredd | 70, 150 cm |
| Längd | 100, 150, 200, 250, 300, 350 cm |
| Material | PVC |
| Produkttyp | Plastmatta |
| Serie | Märta |
| Form | Rektangulär |
| Stil | 0, Modern |
| Mått | 150x150, 150x200, 150x250, 70x100, 70x150, 70x200, 70x250, 70x300, 70x350 cm |
