Plastmatta Horredsmattan OlavSvart/Röd, 70x150 cm
959 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Olav är en plastmatta från Horredsmattan i mönstret Marius som betraktas som en norsk designikon. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Olav är en plastmatta från Horredsmattan i mönstret Marius som betraktas som en norsk designikon. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 14414-A150 |
| Färg | Svart/Röd |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 150 cm |
| Material | PVC |
| Produkttyp | Plastmatta |
| Serie | Olav |
| Stil | 0 |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 70x150 cm |
| EAN-nr | 7392777854379 |
