Plastmatta Horredsmattan Zebra
fr.1 000 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Plastmatta i zebramönster från Horredsmattan. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Plastmatta i zebramönster från Horredsmattan. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Recensioner
Ingela WVerifierad köpare
för 4 år sedanJag är mycket nöjd med mattan, färgen motsvarade precis mina förväntningar och mönstret är jättefint.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Färg | Grå, Grön, Svart |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 140, 210, 280 cm |
| Material | PVC |
| Produkttyp | Plastmatta |
| Serie | Zebra |
| Form | Rektangulär |
| Stil | 0, Modern |
| Mått | 70x140, 70x210, 70x280 cm |
