Plastmatta Horredsmattan ZiggeGrå, 70x250 cm
1 850 kr
Se priset!
Vald variant
Mått:
70x250 cm
Färg:
Grå

Zigge
Grå, 70x250 cm
1 850 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Zigge är en plastmatta från Horredsmattan med snygga romber i moderna färger.
Recensioner
Elisa LVerifierad köpare
för 5 månader sedanTrevlig matta med fint mönster. Först köpte jag en för kort matta för vårt stora kök. Ville inte ha för lång så att den viker sig på mitten med risk för att man snubblar. För att det skulle se bra ut var jag tvungen att köpa en likadan matta till för att fylla ut köksgolvet.
+ Fint mönster och färg (blå).
- Viker sig på mitten trots kort längd.
Riitta MVerifierad köpare
för 2 år sedanMattan är helt perfekt. Motsvarande våra förväntningar i färg och kvalitet.
SofiaNVerifierad köpare
för 6 år sedanMycket snygg och välgjord matta!
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 10911-A250 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 250 cm |
| Material | PVC |
| Typ | Plastmatta |
| Serie | Zigge |
| Stil | Modern |
| Mått | 70x250 cm |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7392777804077 |

