Ryamatta Arkiio Roma
fr.475 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Roma
475 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ryamatta Arkiio Roma är en elegant och mjuk matta med långa hår. På grund av den vackra färgen och strukturen blir mattan en mittpunkt i rummet du placerar den.
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Ryamatta Arkiio Roma är en elegant och mjuk matta med långa hår. På grund av den vackra färgen och strukturen blir mattan en mittpunkt i rummet du placerar den.
Tvättråd
Ryamattor är lätta att rengöra, dammsug din matta regelbundet och noggrant. Om du får smuts, som jord eller annat, på din matta, ta bort detta omedelbart. Fläckborttagning: ta bort fläckar med rengöringmedel.
Ryamattor är lätta att rengöra, dammsug din matta regelbundet och noggrant. Om du får smuts, som jord eller annat, på din matta, ta bort detta omedelbart. Fläckborttagning: ta bort fläckar med rengöringmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Färg | Cream, Svart |
| Bredd | 80, 140, 200 cm |
| Längd | 150, 190, 290 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Ryamatta |
| Serie | Roma |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 50 mm |
| Vikt | 2,84, 9,44, 20,59 kg |
| Mått | 140x190, 200x290, 80x150 cm |
