Ryamatta KM Carpets Floki Rund
Rek. pris 1 625 kr
fr.1 499 kr
Se priset!
Välj variant

Floki Rund
1 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Floki är en maskinvävd ryamatta i 100% återvunnen polyester vilket gör den till ett bra miljöval och en matta helt rätt i tiden.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Floki är en maskinvävd ryamatta i 100% återvunnen polyester vilket gör den till ett bra miljöval och en matta helt rätt i tiden.
Med en lugg på 50 mm ger den en fantastisk mjuk känsla för dina fötter och är ett givet val att vila fötterna på för dig som letar efter en fluffig mjuk matta.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Färg | Antracit, Beige, Grön, Vit |
| Diameter | 200, 240 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Ryamatta |
| Serie | Floki |
| Form | Rund |
| Tjocklek | 5 cm |
| Mått | Ø200, Ø240 cm |
