Ryamatta KM Carpets Floki
Rek. pris 999 kr
fr.949 kr
Se priset!
Välj variant

Floki
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Floki är en maskinvävd ryamatta i 100% återvunnen polyester vilket gör den till ett bra miljöval och en matta helt rätt i tiden.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Floki är en maskinvävd ryamatta i 100% återvunnen polyester vilket gör den till ett bra miljöval och en matta helt rätt i tiden.
Med en lugg på 50 mm ger den en fantastisk mjuk känsla för dina fötter och är ett givet val att vila fötterna på för dig som letar efter en fluffig mjuk matta.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Art.Nr. | 27711A |
| Färg | Beige, Grön, Vit |
| Bredd | 133, 160, 200, 240 cm |
| Längd | 190, 230, 290, 340 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Ryamatta |
| Serie | Floki |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 5 cm |
| Mått | 133x190, 160x230, 200x290, 240x340 cm |
