Ryamatta Venture Home EnardSvart
5 179 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Uppgradera din inredning med mattan Enard. Enard är en imponerande matta med dimensionerna 290x175 cm. Med sin generösa storlek och korta lugg kommer Enard-mattan att ge en touch av elegans till ditt hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Uppgradera din inredning med mattan Enard. Enard är en imponerande matta med dimensionerna 290x175 cm. Med sin generösa storlek och korta lugg kommer Enard-mattan att ge en touch av elegans till ditt hem.
Tillverkad av ull och bomull, erbjuder Enard-mattan en mjuk och bekväm kvalitet. Ullen ger naturlig värme och komfort, medan bomullen bidrar till mattans hållbarhet och slitstyrka. Den ovala formen ger en unik touch till rummet och gör det möjligt att smidigt integrera mattan i olika inredningsstilar.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19977-200 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 175 cm |
| Längd | 290 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ryamatta |
| Serie | Enard |
| Mått | 175x290 cm |
| Form | Oval |
| Tjocklek | 1,8 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220801517 |


