Ryamatta Venture Home Mattis
fr.649 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Mattis
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Venture Home Mattis är en matta i polyestertyg. Det är en otroligt mjuk matta med en yvig lång lugg. En tidlös och klassisk matta som passar i de flesta hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Venture Home Mattis är en matta i polyestertyg. Det är en otroligt mjuk matta med en yvig lång lugg. En tidlös och klassisk matta som passar i de flesta hem.
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Grå, Mörkgrå, Vit |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Längd | 230, 290 cm |
| Material | Bomull/Polyester |
| Produkttyp | Ryamatta |
| Serie | Mattis |
| Stil | Shaggy |
| Kvalitet | Maskinvävd |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 2,3 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x290 cm |
