Ölglas Leonardo Daily 360 ml 6-pack
359 kr/frp
Se priset!

Daily 360 ml 6-pack
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ölglas Leonardo Daily är stilrena ölglas i stöttåligt kristallglas. Glasen förgyller dukningen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Ölglas Leonardo Daily är stilrena ölglas i stöttåligt kristallglas. Glasen förgyller dukningen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna.
Recensioner
ClaudiaVerifierad köpare
för 1 år sedanVar mindre än de såg ut på bild.
+ Klassisk design
- Mindre än de såg ut på bild
PerVerifierad köpare
för 4 år sedanPerfekt pris och kvalitet
+ Snygga
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | L063318 |
| Färg | Klarglas |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Djup | 60 mm |
| Produkttyp | Ölglas |
| Material | Teqtonglas |
| EAN-nr | 4045037633186 |
