Rödvinsglas Leonardo Chateau 510 ml 6-pack
929 kr/frp
Se priset!

Chateau 510 ml 6-pack
929 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rödvingsglas Leonardo Chateau är lyxiga rödvingsglas i stöttåligt kristallglas. Glasen förgyller festen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Rödvingsglas Leonardo Chateau är lyxiga rödvingsglas i stöttåligt kristallglas. Glasen förgyller festen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | L061592 |
| Färg | Klarglas |
| Bredd | 70 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Djup | 70 mm |
| Produkttyp | Vinglas |
| Material | Teqtonglas |
| EAN-nr | 4045037615922 |
