Sanitetspappershållare Tapwell TA 818
fr.495 kr
fr.371 krSpara 25 %Kampanj37 tim kvar!
Välj variant

TA 818
371 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TapwellBeskrivning
Sanitetspappershållare Tapwell TA 818 är en hållare för sanitetspapper i stilren design.
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 9419176T |
| Färg | Borstat Krom, Honey Gold, Krom, Mattsvart, Mässing |
| Bredd | 99 mm |
| Höjd | 26 mm |
| Djup | 26 mm |
| Typ | Sanitetspappershållare |
| Material | Mässing |

