Santokukniv Fiskars Edge 17 cm - Allaround Kniv
Rek. pris 359 kr
277 kr
Se priset!

Edge 17 cm - Allaround Kniv
277 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fiskars Edge santokukniv är ett alternativ till den traditionella kockkniven. Bladet är tillverkat i japanskt rostfritt stål och är 17 cm långt. Kniven kan användas för alla former av matlagning.
Varumärke
FiskarsBeskrivning
Fiskars Edge santokukniv är ett alternativ till den traditionella kockkniven. Bladet är tillverkat i japanskt rostfritt stål och är 17 cm långt. Kniven kan användas för alla former av matlagning.
Egenskaper
| Varumärke | Fiskars |
| Art.Nr. | 1003097 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 36,7 cm |
| Höjd | 7,5 cm |
| Vikt | 0,152 kg |
| Produkttyp | Kökskniv |
| EAN-nr | 6424009783315 |



