Sifon iSi Gourmet Whip Plus Proffs 0.5 L
1 829 kr
1 174 krSpara 36 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sifon Gourmet Whip Plus Proffs från iSi. Sifon för kommersiellt bruk. Kan användas till såväl grädde och desserter, som till såser och soppor. Tillverkad i rostfritt stål med grepp i silikon. Mycket enkel att använda och rengöra. Till sifonen medföljer även rak, tulpan- samt stjärntyll. Rymmer 0,5 liter.
Varumärke
iSiBeskrivning
Sifon Gourmet Whip Plus Proffs från iSi. Sifon för kommersiellt bruk. Kan användas till såväl grädde och desserter, som till såser och soppor. Tillverkad i rostfritt stål med grepp i silikon. Mycket enkel att använda och rengöra. Till sifonen medföljer även rak, tulpan- samt stjärntyll. Rymmer 0,5 liter.
Specifikationer
- Tål diskmaskin: Ja
- Tål mikrovågsugn: Nej
- Tål diskmaskin: Ja
- Tål mikrovågsugn: Nej
Recensioner
ElinVerifierad köpare
för 2 år sedanToppenbra sifon; lätt att ladda, rengöra och känns som god kvalitet. Så nöjd!
Egenskaper
| Varumärke | iSi |
| Art.Nr. | ISI-1603 |
| Färg | Stål |
| Bredd | 95 mm |
| Höjd | 311 mm |
| Djup | 88 mm |
| Produkttyp | Sifon |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 9002377016036 |
