Skål Leonardo Alabastro
fr.349 kr
Välj variant

Alabastro
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handgjord skål i glas ur Leonardos Alabastro-kollektion. Skålen passar som serveringsskål till frukt, grönt, sallad eller annan mat. Även fin som dekoration. Serien Alabastro från glasmästarna Leonardo skänker en romantisk och lantlig känsla till ditt hem.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Handgjord skål i glas ur Leonardos Alabastro-kollektion. Skålen passar som serveringsskål till frukt, grönt, sallad eller annan mat. Även fin som dekoration. Serien Alabastro från glasmästarna Leonardo skänker en romantisk och lantlig känsla till ditt hem.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Färg | Beige, Vit |
| Bredd | 280 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Längd | 90 mm |
| Volym | 1,7 l |
| Serie | Alabastro |
| Produkttyp | Skål |
| Material | Glas |
