Skål Nybro Crystal Heart Crystal Ink
fr.459 kr
Se priset!
Välj variant

Heart Crystal Ink
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En vacker och praktisk glasskål från serien Crystal ink. Använd den som en vacker inredningsdetalj eller som salladskål.
Varumärke
Nybro CrystalBeskrivning
En vacker och praktisk glasskål från serien Crystal ink. Använd den som en vacker inredningsdetalj eller som salladskål.
Egenskaper
| Varumärke | Nybro Crystal |
| Färg | Vit |
| Längd | 170, 210, 240 mm |
| Djup | 90, 140, 155 mm |
| Utförande | Endast handdisk, ej mikro/ugnssäker |
| Serie | Crystal Ink |
| Produkttyp | Skål |
| Material | Glas |
| Storlek | 115x210 mm, 140x240 mm, 90x170 mm |
